Blog

25
Sty

Zaproszenie do składania ofert na dostawę nasion kukurydzy siewnej – termin składania ofert 10.02.2023r. do godz. 10:00

Tagi | Ogłoszenia i przetargi

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę nasion kukurydzy siewnej. Szczegóły w załączniku:

więcej
16
Sty

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu pisemnego przetargu ofertowego na zakup pługa dłutowego

Tagi | Ogłoszenia i przetargi

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura pisemnego przetargu ofertowego z dnia 02.01.2023 r. na zakup pługa dłutowego. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej
12
Sty

Przetarg na zakup pługa dłutowego – termin składania ofert 16.01.2023 do godz. 09:00

Tagi | Ogłoszenia i przetargi

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg ofertowy na zakup fabrycznie nowego pługa dłutowego MASCHIO GASPARDO model ATTILA HYDRO. Szczegółowych informacji o przedmiocie zamówienia udziela Łukasz Krzywda pod nr tel.: 605 209 709 Szczegóły w załączniku: Do pobrania formularz oferty:

więcej
02
Sty

Przetarg na zakup pługa dłutowego – termin składania ofert 16.01.2023 do godz. 09:00

Tagi | Ogłoszenia i przetargi

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg ofertowy na zakup fabrycznie nowego pługa dłutowego MASCHIO GASPARDO model ATTILA HYDRO Szczegóły w załączniku: Do pobrania formularz oferty:

więcej
22
Gru

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2022

Tagi | Aktualności

Zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych miłości i radości oraz odpoczynku od codzienności, a także nadziei i wszelkiej pomyślności na Nowy 2023 Rok życzy Prezes Zarządu OHZ Dębołęka Sp. z o.o. wraz z pracownikami

więcej
20
Gru

Nowoczesna produkcja mleka – Postęp genetyczny

Tagi | Aktualności

Film zrealizowany na terenie Naszej Spółki o postępie genetycznym w chowie i hodowli krów mlecznych. Zachęcamy do obejrzenia.

więcej
28
Paź

Poszukujemy pracownika

Tagi | Aktualności · Ogłoszenia i przetargi

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko – OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH Opis stanowiska: – prace polowe, – prace gospodarcze w gospodarstwie. Wymagania: – prawo jazdy kategorii minimum T,– umiejętność obsługi maszyn i agregatów uprawowych,– mile widziane uprawnienia na maszyny specjalistyczne. Oferujemy: – stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, – atrakcyjne […]

więcej
24
Sie

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę środków ochrony roślin do zwalczania chwastów w rzepaku

Tagi | Ogłoszenia i przetargi

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 10.08.2022 r. na dostawę środków ochrony roślin do zwalczania chwastów w rzepaku. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej
10
Sie

Zaproszenie do składania ofert na dostawę środków ochrony roślin do zwalczania chwastów w rzepaku- termin składania ofert 24.08.2022r. do godz. 10:00

Tagi | Ogłoszenia i przetargi

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę środków ochrony roślin do zwalczania chwastów w rzepaku. Szczegóły w załączniku:

więcej
09
Sie

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę elementów wyposażenia w obiektach inwentarskich dla krów mlecznych

Tagi | Ogłoszenia i przetargi

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 07.07.2022 r. na dostawę elementów wyposażenia w obiektach inwentarskich. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej