Blog Masonry

Zaproszenie do składania ofert na dostawę nasion kukurydzy siewnej – termin składania ofert 25.01.2022r. do godz. 10:00

11 stycznia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę nasion kukurydzy siewnej. Szczegóły w załączniku:

więcej

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2021

23 grudnia

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę uzupełniających mieszanek paszowych

23 grudnia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 06.12.2021 r. na dostawę mieszanek paszowych. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę wysłodzin browarnianych mokrych

23 grudnia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 06.12.2021 r. na dostawę wysłodzin browarnianych. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zaproszenie do składania ofert na dostawę uzupełniających mieszanek paszowych – termin składania ofert 22.12.2021r. do godz. 10:00

6 grudnia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę uzupełniających mieszanek paszowych. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zaproszenie do składania ofert na dostawę wysłodzin browarnianych mokrych – termin składania ofert 22.12.2021r. do godz. 10:00

6 grudnia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę wysłodzin browarnianych mokrych. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu przetargu na sprzedaż sprzętu rolniczego

30 listopada

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura pisemnego przetargu na sprzedaż sprzętu rolniczego z dnia 15.11.2021. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Przetarg na sprzedaż sprzętu rolniczego – oferty należy składać do 30.11.2021r. do godz. 10:00

15 listopada

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż sprzętu rolniczego. Oględzin sprzętu można dokonać w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 w Dębołęce po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z Kierownikiem Gospodarstwa Piotrem Kaczmarkiem pod nr tel. 609 66 74 88. Szczegóły w załączniku: Do pobrania formularz oferty:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę środków ochrony roślin do zwalczania chwastów w zbożu

18 października

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 30.09.2021 r. na dostawę środków ochrony roślin. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zaproszenie do składania ofert na badanie sprawozdania finansowego za rok 2021 i 2022

14 października

Zarząd Spółki Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza uprawnione podmioty do składania pisemnych ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Spółki za rok 2021 i za rok 2022 oraz sporządzenie pisemnego sprawozdania z tego badania. Szczegółowe informacje w załączniku.

więcej