Blog Masonry

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie usługi zbioru kukurydzy na kiszonkę – termin składania ofert 30.07.2021r. do godz. 15:00

13 lipca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na wykonanie usługi zbioru kukurydzy na kiszonkę sieczkarnią z zastosowaniem technologii Shredlage. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę wysłodzin buraczanych

1 lipca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 16.06.2021 r. na dostawę wysłodzin buraczanych. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę wysłodzin browarnianych mokrych

1 lipca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 14.06.2021 r. na dostawę wysłodzin browarnianych. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę mieszanek paszowych mineralno-witaminowych

1 lipca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 14.06.2021 r. na dostawę mieszanek paszowych mineralno-witaminowych. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zaproszenie do składania ofert na dostawę wysłodzin buraczanych – termin składania ofert 01.07.2021r. do godz. 10:00

16 czerwca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę wysłodzin buraczanych. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o nierozstrzygnięciu przetargu ofertowego na sprzedaż sprzętu rolniczego

15 czerwca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura przetargu pisemnego ofertowego z dnia 28.05.2021 r. na sprzedaż sprzętu rolniczego. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zaproszenie do składania ofert na dostawę uzupełniających mieszanek paszowych – termin składania ofert 01.07.2021r. do godz. 10:00

14 czerwca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę uzupełniających mieszanek paszowych. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zaproszenie do składania ofert na dostawę wysłodzin browarnianych mokrych – termin składania ofert 01.07.2021r. do godz. 10:00

14 czerwca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę wysłodzin browarnianych mokrych. Szczegóły w załączniku:

więcej

Praca szuka pracownika

11 czerwca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. poszukuje kandydata nastanowisko pracownik gospodarczy – magazynier. Opis stanowiska: – prace magazynowe, – prace gospodarcze w gospodarstwie. Oferujemy: – stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, – atrakcyjne wynagrodzenie, – pakiet świadczeń socjalnych – możliwość mieszkania służbowego, – pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Wymagania: – prawo […]

więcej

Przetarg na sprzedaż sprzętu rolniczego – oferty należy składać do 15.06.2021r. do godz. 10:00

28 maja

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż sprzętu rolniczego. Oględzin sprzętu można dokonać w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 w Dębołęce po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z Kierownikiem Gospodarstwa Piotrem Kaczmarkiem pod nr tel. 609 66 74 88. Szczegóły w załączniku: Do pobrania formularz oferty:

więcej