Blog Masonry

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie usługi śrutowania w silos oraz śrutowania i pakowania w rękaw ziarna kukurydzy (CCM) – termin składania ofert 29.09.2023r. do godz. 10:00

15 września

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na wykonanie usługi śrutowania w silos oraz śrutowania i pakowania w rękaw ziarna kukurydzy (CCM). Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o unieważnieniu przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej budynku hali udojowej typu karuzelowego, 50 stanowiskowej, dla bydła mlecznego.

30 czerwca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że pisemny przetarg ofertowy na wykonanie dokumentacji projektowej budynku hali udojowej typu karuzelowego, 50 stanowiskowej, dla bydła mlecznego z dnia 10.05.2023 r. został unieważniony. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o nierozstrzygnięciu przetargu ofertowego na sprzedaż sprzętu rolniczego

20 czerwca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że zakończona została procedura przetargu pisemnego ofertowego z dnia 18.05.2023 r. na sprzedaż sprzętu rolniczego. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na wykonanie usługi remontu i przebudowy pomieszczeń biurowych

13 czerwca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 18.05.2023 r. na na wykonanie usługi remontu i przebudowy pomieszczeń biurowych. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę elementów wyposażenia w obiektach inwentarskich dla cieląt

6 czerwca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 19.05.2023 r. na dostawę elementów wyposażenia w obiektach inwentarskich. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na wykonanie usługi zbioru kukurydzy na kiszonkę

5 czerwca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 18.05.2023 r. na na wykonanie usługi zbioru kukurydzy na kiszonkę. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę i montaż hali namiotowej o konstrukcji łukowej z przeznaczeniem dla cieląt

5 czerwca

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 18.05.2023 r. na dostawę i montaż hali namiotowej. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Poszukujemy pracownika

19 maja

więcej

Zaproszenie do składania ofert na dostawę elementów wyposażenia w obiekcie inwentarskim dla cieląt – termin składania ofert 06.06.2023r. do godz. 10:00

19 maja

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę elementów wyposażenia w obiekcie inwentarskim dla cieląt. Szczegóły w załączniku: Do pobrania wzór oświadczenia:

więcej

Przetarg na sprzedaż sprzętu rolniczego – oferty należy składać do 20.06.2023r. do godz. 10:00

18 maja

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż sprzętu rolniczego. Oględzin sprzętu można dokonać w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 w Dębołęce po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z Kierownikiem Gospodarstwa Piotrem Kaczmarkiem pod nr tel. 609 66 74 88. Szczegóły w załączniku: Do pobrania formularz oferty:

więcej