Blog Masonry

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę chronionego tłuszczu roślinnego

22 stycznia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 07.01.2021 r. na dostawę tłuszczu roślinnego. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zaproszenie do składania ofert na dostawę nasion kukurydzy siewnej – termin składania ofert 05.02.2021r. do godz. 15:00

21 stycznia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę nasion kukurydzy siewnej. Szczegóły w załączniku:

więcej

#Szczepimy się

15 stycznia

Jeżeli chcesz dowiedzieć się:                  – dlaczego warto się zaszczepić przeciwko COVID-19?                   – jak się zaszczepić?                  – kiedy możesz się zaszczepić?                  – jak wygląda procedura szczepień krok po kroku?                     Zapraszamy na stronę www.gov.pl/szczepimysie                 Znajdziesz tam rzetelne odpowiedzi na te i wiele innych pytań.  

więcej

Zaproszenie do składania ofert na dostawę chronionego tłuszczu roślinnego – termin składania ofert 22.01.2021r. do godz. 12:00

7 stycznia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę chronionego tłuszczu roślinnego. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę mieszanek paszowych mineralno-witaminowych

23 grudnia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 04.12.2020 r. na dostawę mieszanek paszowych mineralno-witaminowych. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego na dostawę wysłodzin browarnianych mokrych

23 grudnia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura zapytania ofertowego z dnia 04.12.2020 r. na dostawę wysłodzin browarnianych mokrych. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu przetargu na sprzedaż sprzętu rolniczego

18 grudnia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż zakończona została procedura pisemnego przetargu na sprzedaż sprzętu rolniczego. Oferentom dziękujemy za złożenie ofert i zapraszamy do udziału w kolejnych przetargach. Szczegóły w załączniku:

więcej

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2020

14 grudnia

więcej

Zaproszenie do składania ofert na dostawę uzupełniających mieszanek paszowych – termin składania ofert 22.12.2020r. do godz. 10:00

4 grudnia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę uzupełniających mieszanek paszowych. Szczegóły w załączniku:

więcej

Zaproszenie do składania ofert na dostawę wysłodzin browarnianych mokrych – termin składania ofert 22.12.2020r. do godz. 10:00

4 grudnia

Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę wysłodzin browarnianych mokrych. Szczegóły w załączniku:

więcej